Opinie

Przedstawione tutaj opinie naszych klientów są przedrukiem z jednego z najpopularniejszych serwisów oferujących noclegi na całym świecie. Prezentujemy wszystkie opinie zarówno te pozytywne jak i negatywne. Sądząc po ilości wpisów pozytywnych nie mamy powodów do wstydu, jednak opinie negatywne są również bardzo cenne i stanowią one dla nas wskazówki co do tego w jaki sposób poprawiać jakość naszych usług. W poniższych opiniach zachowaliśmy oryginalną pisownię.

Treść 29-33 z 33.
19-04-2012 00:00 h
Magdalena

Hostel jest zadbany I czysty,niczego nie brakuje,jest suszarka I żelazko,aneks dobrze wyposazony.Obsługa hostelu jest bardzo miła.Cena nie jest wysoka a hostel jest blisko Rynku Głównego I dworca.Mój pobyt w tym hostelu był przyjemny I spokojnie mogę to miejsce polecić innym.

16-04-2012 00:00 h
Yasin

Cheap, wifi.

Nobody was in the hostel when arrived. Had to wait 2 hours. Beds are very uncomfortable. A little bit too far to the City center. No curtain in the bathroom so the whole bathroom was wet after taking a shower. Not really comfortable for the person taking shower after the first one.

11-04-2012 00:00 h
Solomiya

Very clean, comfortable and nice hostel with perfect price-to-quality ratio. It is perfect if you want to stay in calm place where nobody will interrupt you.

05-04-2012 00:00 h
Anonimowy

アパートの一角で小ぢんまりと経営されているホテルです。そのため、アパートへの入り口、ホテルのセクションへの入り口、自室への入り口と、計3つの鍵つきドアがあるので安心して宿泊できました。ホテル周辺の治安もいいと思います。スタッフは格式ばっていすぎず、物腰柔らかで親切な方でした。当方英語はほとんど話せませんが、市内観光にあたってのインフォメーションを地図や通りの名前、バスの停留所名など、細かな情報ととも指示していただきましたので、スムーズに市内観光ができました。また、疑問点なども分かるまで丁寧に説明いただけました。ホテルはクラクフ中央駅から徒歩20分のところにあります。繁華街からも徒歩10分とそう遠くはありません。近くにバス停やトラムの停留所もあります。宿泊費はかなり安い方ですが、ロケーション、ホテル内環境、サービスなどは、値段と比較しても良い方だと思いますので、安く泊まりたいという方にお薦めします。

02-04-2012 00:00 h
Natallia

есть все необходимое для недорогого и комфортного пребывания!