All In Exclusive, czyli wymarzone wakacje!

Podróże

Marzysz o urlopie i błogim relaksie? W takim razie wybierz wakacje All In Exclusive! Takie wyjazdy od lat cieszą się ogromną popularnością. Wyjaśniamy, dlaczego tysiące turystów, a zwłaszcza rodziny z dziećmi, tak chętnie wybiera wakacje z opcją All Inclusive!

Last Minute, wczasy All Inclusive Premium, a może All Inclusive Ultra?

Planując wakacje dla całej rodziny w ciepłych krajach, bierzesz pod uwagę wiele rzeczy. Oprócz dobrego wyżywienia z pewnością liczysz na piękne plaże, komfortowe pokoje i udaną pogodę. Do tego najlepiej, aby to wszystko było w rozsądnej cenie. Być może odwiedzając biuro podróży albo szukając wczasów w Internecie, przeglądasz oferty Last Minute, które zazwyczaj oferują popularne kierunki  w atrakcyjnych cenach. Takie oferty polegają na tym, że wykupujesz wycieczkę na krótko przed terminem wyjazdu, zdarza się, że nawet z dnia na dzień. Częstym skrótem podawanym przy opisie hotelu jest B&B. BB czyli Bed and Breakfast to popularna opcja dostępna w hotelach, cena pobytu zawiera w takim wypadku nocleg i śniadania.

Można także skorzystać z opcji All Inclusive. Co to znaczy all inclusive? Z angielskiego można przetłumaczyć ten zwrot na “wczasy w cenie”. Klasyczne All Inclusive oznacza to, że w cenie wycieczki jest nie tylko dojazd i pobyt w hotelu, ale urlopowicze mogą także korzystać z pełnej oferty wyżywienia oraz napojów. Pełne wyżywienie obejmuje trzy posiłki dziennie i napoje oraz przekąski. Czasami oferta zawiera też dodatkowe atrakcje czy wycieczki.

Warto wiedzieć, że są też inne oferty All Inclusive. Na przykład wakacje All Inclusive Light lub Soft. W ofercie All Inclusive Soft najczęściej są trzy posiłki w wyznaczonych godzinach i napoje bezalkoholowe. 

Inne rodzaje All Inclusive to Ultra All Inclusive lub All Inclusive Premium. W takiej opcji goście hotelowi poza posiłkami, napojami i przekąskami, mają także dostępne wybrane napoje importowane, a czasami także room serwis. Kupując wycieczkę trzeba wcześniej upewnić się co dokładnie obejmuje All Inclusive w danym hotelu. Zwróć także uwagę czy są wyznaczone godziny na open bar oraz czy zawiera wszystkie, czy jedynie wybrane napoje alkoholowe.

Gdzie znaleźć najlepsze wczasy All In Exclusive?

Jak widać, warto zdecydować się na opcję All Inclusive, ze względu na wiele plusów, jakie mają tego typu wczasy. Do tego okazuje się, że wymarzone wakacje nie muszą być wyjątkowo drogie. Jednak pojawia się pytanie, gdzie znaleźć najlepsze wakacje w formule All Inclusive. Polecamy znaleźć serwis w Internecie, który zawiera oferty z różnych biur podróży. Sprawdź na przykład oferty na stronie turystycznyninja.pl, klikając w zakładkę All Inclusive. Znajdziesz tam również świetne propozycje Last Minute i First Minute. Jeśli trudno ci podjąć decyzje, dokąd jechać, sprawdź jaka jest pogoda w danym regionie i temperatura wody. Możesz także zapoznać się z artykułami na blogu, które szczegółowo opisują popularne kierunki. 

Dla kogo wakacje idealne są wczasy All Inclusive?

Takie wakacje idealne są dla osób, które szukają wypoczynku i nie chcą martwić się dodatkowymi opłatami za wyżywienie, napoje czy hotelowe udogodnienia i atrakcje, takie jak serwis plażowy, animacje lub sauna. To wygodna opcja dla rodzin z dziećmi i osób, które nie chcą spędzać dużo czasu poza hotelem. Z pewnością wakacje All Inclusive są wygodne i oszczędne. Wystarczy wybrać najciekawszą ofertę, a o całą resztę już nie trzeba się martwić. Bardzo często ten kto raz zdecyduje się na wczasy All In Exclusive, już zawsze będzie wybierał taką opcję. To idealny sposób na niezapomniane wakacje!