weekendowe zwiedzanie wynajętym samochodem

Poznaj Łódź od każdej strony! Zaplanuj weekendowe zwiedzanie wynajętym samochodem

Europa Informacje

Każdy, kto pierwszy raz odwiedza Łódź, kieruje swoje kroki na słynną ulicę Piotrowską – i słusznie! To trakt z niezliczoną liczbą restauracji, sklepów, barów i innych atrakcyjnych lokali. Stolica województwa łódzkiego ma jednak do zaoferowania o wiele więcej. Aby w pełni wykorzystać weekendową wycieczkę, zadbaj o sprawny i komfortowy środek transportu. Jeśli zdecydujesz się na samochód na doby, Łódź będzie w zasięgu twojej ręki i to w każdym swoim zakątku!

Jak wypożyczyć samochód na doby w Łodzi?

Popularny w całej Polsce car sharing (system wspólnego użytkowania samochodów) jest chętnie wykorzystywany także w Łodzi. Planując zwiedzanie miasta, możesz więc wynająć auto np. na:

  • minuty;
  • godziny;
  • doby.

Jeśli liczysz na nieograniczoną mobilność i bezpieczne zwiedzanie miasta, samochód wypożyczony na dobry sprawdzi się idealnie. W Łodzi działa kilku operatorów, który umożliwiają ci rezerwację auta za pośrednictwem specjalnej aplikacji, np. wypożyczalnia Panek CS.

Co zyskujesz, wynajmując auto na doby?

Zaoszczędzasz na tym sporo czasu i sił. Poza tym jeśli chodzi o samochód na doby, Łódź oferuje naprawdę przystępne warunki cenowe. Wynajmując auto na dobę, klient płaci jednorazową opłatę w wysokości kilkudziesięciu złotych. Sam czas wynajmu nie jest odpłatny. Wynajmujący nie musi przejmować się również strefą płatnego parkowania – takie koszty są w pełni po stronie operatora. Jedyne, za co płaci, to realnie przejechane kilometry.

Co jeszcze zyskujesz, zwiedzając Łódź wynajętym samochodem? Flota udostępniana w ramach car sharingu jest zwykle objęta ubezpieczeniem, a każdy z pojazdów regularnie poddawany jest przeglądom technicznym. Wsiadając za kierownicę, możesz zatem cieszyć się komfortem zwiedzania bez obaw o bezpieczeństwo czy nieprzyjemne incydenty ze strażą miejską.

Pamiętaj, że jeśli zależy ci na dodatkowej, rozszerzonej ochronie w trakcie okresu wynajmu, musisz za nią zapłacić samodzielnie.