europa

Najlepsze europejskie miasta na wakacje

Europa

Kontynent europejski, zarówno część zachodnia, jak i europejska, szczyci się różnymi kulturami, które są jedyne w swoim rodzaju, szeroko zakrojone, rozległe, żywe i różnorodne. Każde miasto europejskie jest pełne własnego stylu i różni się od siebie nawzajem, ale każde z nich z pewnością ma ten autentyczny europejski smak.

Ponieważ każde miasto jest odrębne samo w sobie, trudno jest wybrać miejsce, w którym można spędzić wakacje. Ale nie martw się, ponieważ ten artykuł zawęża listę najlepszych europejskich miast, w których zwykle bywa większość turystów.

Londyn, Anglia

Stolica i największe miasto Anglii i Zjednoczonego Królestwa, Londyn, jest bogate w żywe i energetyczne odczucia. Big Ben, London Eye i Royal Albert Hall to tylko niektóre z najlepszych atrakcji turystycznych w największym mieście Europy Zachodniej i Unii Europejskiej. A jeśli masz czas, możesz również odwiedzić Królową Anglii w Pałacu Buckingham.

Paryż, Francja

Jest powód, dla którego Paryż znany jest jako miasto miłości . Przepełniona majestatycznymi zabytkami (z wieżą Eiffla zajmującą centralną scenę) i bardzo widoczna w obszarach mody, jedzenia, kultury, sztuki i designu, Paryż jest naprawdę jednym z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miast na świecie.

Rzym, Włochy

Wieczne Miasto jest przepełnione różnymi kulturowymi i niezbędnymi strukturami w całej Europie. Rzym słynie z siedmiu wzgórz, La Dolce Vita, Watykanu i Trzech Monet w Fontannie. Jest to również miasto, w którym jego Historyczne Centrum jest oznaczone jako jedno z miejsc światowego dziedzictwa UNESCO.

Madryt, Hiszpania

Stolica Hiszpanii znana jest ze swojej kultury artystycznej i starożytnej. Jego zabytki i budowle, takie jak muzeum El Prado, są pełne tak kreatywnego i historycznego smaku. Madryt słynie również z życia nocnego i być może najbardziej tętniącego życiem klubu nocnego w całej Europie.

Amsterdam, Holandia

Amsterdam jest jednym z wielu miast w Europie, które ma wyjątkowe i niezwykłe budynki, wyjątkowe centra handlowe, najlepsze holenderskie restauracje i przyjaznych ludzi, którzy z pewnością chętnie zawsze pomogą. W stolicy Holandii zawsze jest coś dla każdego, a na pewno mogą zaspokoić potrzeby ludzi o wyjątkowych i różnych gustach.

Dublin, Irlandia

Ciesz się wszystkimi rzeczami irlandzkimi w tym naprawdę cudownym mieście, które znajduje się w zachodniej części Anglii. Po tej małej metropolii można wędrować pieszo, ułatwiając (i bardziej przystępne) zwiedzanie zabytków miasta, lokalnych sklepów, restauracji i charakterystycznych irlandzkich barów.

Wiedeń, Austria

Miasto nadal pozostaje największym miastem Austrii. Wiedeń był dawnym domem dworu Habsburgów i innych terytoriów, które państwo posiadało przez lata. Historyczne budowle są często odwiedzane przez turystów, którzy są miłośnikami historii naturalnej i starożytnej.

Praga, Republika Czeska

Jednym z niewielu miast europejskich, które ma architekturę, która sięga aż do średniowiecza, miasto jest hotspot dla feudalnych fanatyków, którzy są zafascynowani wspaniałych zamków, które zostały zbudowane przez całą drogę w 9 th wieku.

Stambuł, Turcja

Największe miasto w Turcji i trzecie co do wielkości miasto na świecie, Stambuł jest centrum potrzeb ekonomicznych, przemysłowych, kulturalnych i historycznych krajów. Odwiedź Meczet Sułtana Ahmeda i inne atrakcje, które to miasto ma do zaoferowania, aby w pełni wykorzystać kulturę turecką.