sala konferencyjna

Cechy popularnej sali konferencyjnej Warszawa

Informacje

Przeglądając wszystkie oferty dostępnych sal, można się pogubić. Jest tyle możliwości, że ciężko jest wybrać tą, która będzie najlepsza. Nic dziwnego, Warszawa oferuje ogromną różnorodność. Nowoczesne budynki z wyposażeniem, kameralne sale lub ekskluzywne i eleganckie sale. Wszystko to można tu znaleźć.

Wybierając sale konferencyjne

Każdy zastanawia się, który hotel lub sale konferencyjne wybrać przecież jest tyle do wyboru. Przede wszystkim trzeba się zastanowić jakie warunki ma spełniać. Znaczenie mają wyposażenie i lokalizacja. Najlepiej wybrać te popularne sale, dzięki temu ma się gwarancję, że spotkanie odbędzie się bez problemów. Do takich popularnych rozwiązań należy Air Hotel, mieszczący się w mieście Warszawa. W którym znajdzie się szeroki zakres w wyborze sal konferencyjnych. Do wyboru są sale z różnym ułożeniem i ilością osób, które pomieszczą. Każda taka sala jest wyposażona w nowoczesne urządzenia, klimatyzacje, projektory i ekrany, które można sterować za pomocą iPada i wszelkie inne udogodnienia.

Dodatkowe auty popularnej sali

Sale konferencyjne to nie wszystko, co może zaoferować Air Hotel.  Podczas wyjazdu firmowego trzeba tez zapewnić nocleg osobom spoza Warszawy. W hotelu znajduję się 58 pokoi o domowym komforcie. Każdy taki pokój jest wyposażony w łóżka dwuosobowe lub pojedyncze, łazienki z prysznicem, zestawy kosmetyków i bezprzewodowy internet. Oczywiście trzeba zdecydować jaki wariant jest potrzebny. Nowoczesny i gustowny design, ledowe oświetlenie to z pewnością wyróżni pobyt w Air Hotel. Oczywiście nie można zapomnieć o restauracji. Dzięki której niezależnie od powodu pobytu w hotelu, duża konferencja czy kameralne spotkanie biznesowe, zagwarantuje elegancki, smakowity szczegół. Restauracja dba, aby jedzenie było po królewsku, każde śniadanie jest prawdziwą ucztą a dla gości, którzy wyjeżdżają są serwowane na wynos. Oczywiście podczas pobytu można wybrać:

  • Lunch dwudaniowy
  • Lunch trzydaniowe
  • Lunch bufetowy
  • Kolację dwudaniową
  • Kolację trzydaniową
  • Kolację bufetową

Wszystkie posiłki są przygotowywane przez Szefa Kuchni.

Najlepszy wybór sali konferencyjnej

Jak widać, najlepszym wyborem okazuje się sala konferencyjna w Air Hotel w Warszawie. Wszystko, co jest potrzebne podczas wyjazdy firmowego znajduje się w tym jednym budynku. Hotel ma parking dla gości, znajduje się blisko lotniska Chopina. Z pewnością spotkanie biznesowe będzie profesjonalne.