dom seniora

Jesień życia nowocześnie? Wybierz bezpieczną przyszłość

Informacje

Osoby starsze nie muszą zmagać się z samotnością, obawą o opiekę przy utrudnionym poruszaniu się lub w trakcie choroby i rekonwalescencji. Jesień życia może być piękna i przybrać odcień piaszczystej plaży i błękitnego nieba. Nowoczesny dom seniora to pomysł na piękną, bezpieczną jesień życia oraz wsparcie przy niepełnosprawności trwałej lub wywołanej chorobą lub urazem.

Jak wybrać miejsce do życia na jesień życia?

Starość przychodzi nieubłaganie, lecz jej rzeczywistość nawet przy obniżonej sprawności oraz uciążliwych objawach chorobowych nie musi oznaczać konieczności codziennego pokonywania barier architektonicznych oraz smutku, spowodowanego samotnością. Pobyt w dom seniora może być doskonałym sposobem na spędzenie jesieni życia w wyjątkowej, przyjaznej atmosferze, w otoczeniu pięknej przyrody, życzliwych współpensjonariuszy oraz wykwalifikowanego, pomocnego personelu medycznego. Nowoczesny dom seniora Jaso Grzybowo (blisko Kołobrzegu) jest obiektem, położonym niedaleko lasu, plaży i w otoczeniu zieleni. Dzięki funkcjonalnemu zagospodarowaniu przestrzeni jest w pełni dostosowany do utrudnień w poruszaniu się osób starszych i chorych. Całodobowa opieka lekarzy, pielęgniarek, opiekunów medycznych oraz wsparcie fizjoterapeutów gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Wycieczka nad morze? Doskonały pomysł!

Co powinno znaleźć się w nowoczesnym obiekcie?

Nowoczesny dom seniora jest budynkiem, w którym wyposażenie zachwyca modnymi barwami i stylem. Osoby starsze i chore powinny otaczać się jasnymi, optymistycznymi odcieniami oraz stylowymi elementami wyposażenia, gwarantującymi bezpieczeństwo, komfort użytkowania oraz doskonałą prezencję. W pokojach 1 i 2 osobowych wszystko dostosowane jest do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych, by maksymalnie usprawnić samodzielne poruszanie się. Nowoczesny dom seniora posiada windę oraz szereg ciągów komunikacyjnych, ułatwiających poruszanie się po obiekcie. Wszystko starannie zaplanowane i bezpieczne w użytkowaniu. Nowoczesność w domu seniora nad morzem to jednak nie tylko wyposażenie budynku. Zdrowa, zbilansowana dieta i poradnictwo żywieniowe stanowi jeden z elementów nowoczesnego podejścia do opieki nad osobami starszymi i schorowanymi. Aby zapewnić sprawność i zdrowie osobom starszym na dłużej w nowoczesnym domu seniora propagowane jest zdrowe żywienie oraz aktywność fizyczna na miarę możliwości fizycznych organizmu. Dbałość o zdrowie w każdym wieku jest modna, w domu seniora może być radośnie i miło. Taka nowoczesna jesień życia będzie po prostu piękna.