bus

Podróż busem do Holandii – dlaczego warto?

Europa Podróże

Holandia jest kierunkiem bardzo często odwiedzanym zarówno przez pracowników, jak i turystów. Wiele osób decyduje się na podróż w tym kierunku własnym autem lub pociągiem. Czy bus może się okazać jeszcze lepszą alternatywą dla wspomnianych środków?

Wygoda i bezpieczeństwo

Pierwszym aspektem przemawiającym za wyborem busa jest wygoda. Busy do Holandii to nowe, dobrze wyposażone i klimatyzowane pojazdy. W przypadku pokonywania długich tras dużą wadą jazdy własnym samochodem jest konieczność ciągłego skupienia na drodze. Nie tylko nie pozwala to na odpoczynek, ale zupełnie wyłącza na wiele godzin zarówno z pracy, jak i rozrywki. Podróż busem z kierowcą przynosi możliwość wypoczynku podczas jazdy czy pracy zdalnej lub rozrywki, za sprawą obecnego na pokładzie samochodów modułu wi-fi udostępnianego pasażerom. W celu zapewnienia optymalnego komfortu każdemu z pasażerów, na każdej trasie zapewniona jest odpowiednia ilość przystanków po drodze.

Kolejną istotną zaletą jest bezpieczeństwo. Podróż busem gwarantuje jazdę z zawodowym kierowcą, który jest wyspany i przygotowany do pokonania wielogodzinnej trasy.

Oszczędność pieniędzy

Oferta przejazdu busami do Holandii to najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Wygodna podróż najnowszymi pojazdami nie musi oznaczać wysokich wydatków, gdyż może się zacząć już od 230 zł lub 55 euro za bilet. Dodatkowo, każdy pasażer objęty jest działaniem karty stałego klienta przynoszącej korzyści w postaci szóstego przejazdu za symboliczną złotówkę. Pasażerom przysługuje również szereg promocji w postaci zniżek o wartości 5 euro od biletu za wykupienie przejazdu w dwie strony lub za podróż do tego samego adresu docelowego co współpasażer.

Niedościgniona punktualność i swoboda

Tym, co odróżnia podróż busem od podróży pociągiem jest całkowita punktualność. Przemierzane trasy są tak zoptymalizowane, by bus pod danym adresem pojawiał się zawsze o ustalonej porze. Przejazdy realizowane są w stałe dni, w porach popołudniowych i wieczornych – z Polski do Holandii we wtorki czwartki i niedziele (w niedzielę również rano), a z Holandii do Polski w poniedziałki, środy i piątki. Swoboda i elastyczność pozwala na dokładne ustalenie adresu odjazdu i docelowego, czego nie jest w stanie zapewnić podróż pociągiem zatrzymującym się na stacjach często wiele kilometrów od obranego przez pasażera celu. Ustalenie miejsca odjazdu dostępne jest dla kilkudziesięciu polskich miejscowości, ponieważ firma zakresem swojego działania obejmuje aż 5 województw – Łódzkie, Śląskie, Dolnośląskie, Opolskie oraz Lubuskie.