domki nad jeziorem

Pomysł na wakacje: pokoje nad Jeziorem Sławskim

NOCLEGI

Wakacyjny wypoczynek w Polsce jest w ostatnich latach coraz częściej ukierunkowywany nie tylko na polskie morze czy góry, ale i wspaniałe jeziora, jakie znajdują się w naszym kraju nie tylko na Mazurach! Coraz większą popularnością cieszą się np. jeziora zachodniej Polski, w tym jedno z największych – jezioro Sławskie. Ten akwen leżący na styku województwa wielkopolskiego i lubuskiego z roku na rok przyciąga turystów wspaniałymi widokami i atrakcyjnymi cenowo miejscami noclegowymi.

Domki czy pokoje nad jeziorem?

W szerokiej ofercie miejsc do zakwaterowania się nad jeziorem Sławskim warto zwrócić uwagę nie tylko na domki z widokiem na wodę czy pola kempingowe, ale i wyjątkowo ekonomiczne pokoje do wynajęcia. Osoby dysponujące mniejszymi kwotami na urlop będą tutaj zachwycone oszczędnościami: pokoje nad jeziorem sławskim są znacznie bardziej atrakcyjne cenowo niż np. domek czy apartament, więc stanowią świetny pomysł na tańsze wakacje. Warto tutaj pamiętać, że większość dnia i tak spędza się nad wodą, a miejsce noclegowe stanowi raczej zakończenie dnia, więc opłaca się wydać na nie mniej, a dzięki temu zachować więcej pieniędzy np. na urlopowe atrakcje. W Józefowie koło Sławy można zarezerwować takie pokoje w ośrodku https://www.wjozefowie.pl, który dysponuje różnymi miejscami noclegowymi, ale również i tymi tańszymi, dla gości, którzy cenią komfort, ale nie przywiązują wagi do tego, by nocleg opływał w luksusy i tym samym kosztował kokosy.

Nocleg w takim pokoju to koszt ledwie 46 zł za osobę, a do dyspozycji gości są pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. Na preferencyjne ceny mogą również liczyć rodzice z dziećmi. Maluchy do lat 2 śpią za darmo, a od 2 do 7 mają nocleg w pokoju za połowę ceny. To się opłaca!

Jezioro Sławskie – żagle, kajaki i wakacje pod znakiem świeżego powietrza

Wybierając się nad jezioro Sławskie warto o nim wiedzieć kilka ważnych rzeczy. To nie tylko świetnie przygotowana baza turystyczna, noclegi w pokojach, jak wspomniane z ośrodka https://www.wjozefowie.pl/noclegi-jezioro-slawa/pokoje-jezioro-slawa/, czy możliwość wynajęcia domków, ale i doskonała okazja do przebywania na świeżym powietrzu i cieszenia się z bliskiego kontaktu z naturą. Samo jezioro Sławskie zachwyca możliwościami rekreacyjnymi: można tutaj wypożyczyć rowery, sprzęt wodny, kajaki, a nawet łódź czy jacht i wybrać się w długa trasę po jeziorze. Jego ciekawa linia brzegowa, piękne zatoczki i cisza rozciągająca się po horyzont, są głównymi atutami tego miejsca. Dodatkowo przy jeziorze jest wiele różnych plaż przygotowanych na przyjęcie turystów, pomosty, infrastruktura wodna i miejsca dzikie, w których można się zaszyć na chwilę samemu ze sobą. To jezioro stanowi idealną formę wypoczynku dla osób, które na co dzień ciężko pracują, są zabiegane i szukają wakacji w spokoju i otoczeniu zachwycającej natury. Dzięki temu ładują swoje wewnętrzne akumulatory i po powrocie z urlopu pracuje im się zupełnie inaczej. Jezioro Sławskie to po prosty pomysł na wakacje z dala od szalonej cywilizacji i w bliskim kontakcie z relaksującą przyrodą.